Jezdci

11. března 2011 v 22:29
Jako jediné závodiště Vám závodiště Thoroughbred nabízí na výběr své pracovní jezdce, kteří Vám ochotně pojedou koně v dostihu. Všichni jezdci jsou kvalifikovaní a svojí práci milují :). Neváhejte a domluvte se ↓


Jméno: Corey Lanerie
Věk: 42
Původ: USA (Spojené Státy Americké)
Info: Za své dlouholeté zkušenosti v sedle se věnuje především mladším koním, které vede tvrdou, ale citlivou rukou. Specializuje se spíše na delší tratě v písčitých povrchách.
Starty: x
Jméno: Eddie Castro
Věk: 23
Původ: SAE (Spojené Arabské Emiráty)
Info: Žokej známí především svou ctižádostivostí. Koně které jezdí z něj mají respekt, zároveň se mu ale snaží dokázat co v nich je. Vyhovují mu především písčité povrchy.
Starty: x
Jméno: Garrett Gomez
Věk: 35
Původ: USA (Spojené Státy Americké)
Info: Žokej který sám o sobě tvrdí, že jediné na čem mu záleží je, aby se kůň na němž sedí cítil přirozeně. Chce dosáhnout výhry co nejpřijatelnějším způsobem a koně mu většinou s radostí naslouchají. Na travnatých povrchách prý dokáže i nemožné.
Starty: x
Jméno: Christophe Soumillon
Věk: 21
Původ: F (Francie)
Info: Velice charismatický žokej který dokáže porozumnět jakémukoliv koni. Má velice pevnou vůli a proto je vhodný především na tratě s delšími vzdálenosti. Sám říká že mu vyhovují všechny povrchy, i když na písčitých si povětšinou vede lépe.
Starty: x
Jméno: Javier Castellano
Věk: 27
Původ: E (Španělsko)
Info: Svou vždy dobrou náladu přenáší na každého koně, na kterého se posadí. Dokáže koně perfektně naladit a mnohdy vítězí i s naprostými outsidery nebo staršími koňmi. Vyhovuje mu jakýkoliv povrch.
Starty: x
Jméno: Kosei Miura
Věk: 26
Původ: JP (Japonsko)
Info: Na travnatých tratích, na které je zvyklí ze své domoviny umí tenhle žokej opravdu divy! Nejednou se ukázalo že jeho pevná ruka dovede sebevíc svéhlavého koně bezpečně k cíly.
Starty: x
Jméno: Ricky Alleyne
Věk: 33
Původ: USA (Spojené Státy Americké)
Info: Pomalé starty, dokonalé finishe. Takto se dá shrnout staktika tohoto žokeje. Písečné povrchy prý preferuje, ale nevadí mu si sem tam zaběhnout i travnatý. Nezkušení koně jsou pod ním jako beránci a ti zkušení naopak ukáží, že volnější ruka tohoto žokeje a snaha o vítězství se vyplácí.
Starty: x
Jméno: Yutaka Take
Věk: 36
Původ: JP (Japonsko)
Info: Kratší dráhy jsou pro tohoto žokeje jako stvořené. Dokáže dokonale vést koně a okamžitě rozpozná jeho charakter. Nevadí mu jakýkoliv povrch a rád si zajede v sedle starších koní. Starty: x