O závodišti

4. července 2010 v 17:56


Vítáme Vás na jednom z nejprestižnějších dostihových závodišť! :)

Thoroughbred je prvním virtuálním dostihovým závodištěm a bylo založeno dne 4.7.2010. Jeho účelem je především rozšířit okruh všech fandů tohoto jezdeckého zaměření a překrásných plnokrevníků, a zároveň zžití se s atmosférou dostihového sportu.
Závodů lze účastnit s koňmi plemene anglický plnokrevník (A1/1) a to ať patříte mezi začátečníky, pokročilé jezdce či profesinály. Jsme zaměřeni pouze na rovinné dostihy s dráhami různých vzdáleností.
Virtuální závodiště Thoroughbred je jakousi 'spojkou' mezi zahraničními závodišti, můžete se tu tedy účastnít nejznáměnších světových dostihů a díky závodišti AFO lze také např. nechat svého krasavce uchovnit :).
Po celou dobu je vašim koním poskytována profesionální péče, zaručený komfort a v případě potřeby i veterinarní péče.
Závody se dělý na již zmíněné kategorie, o kterých se více dozvíte níže ↓


ZAČÁTEČNÍCI

Do této kategorie patří koně s minimálními či nulovými zkušenostmi v dostizích. Nemusí mít za sebou žádný závod ani umístění. Závody pro tyto koně jsou označeny písmenem (Z)


POKROČILÍ

Mezi pokročilé řadíme koně s průměrnými dostihovými zkušenostmi. Měli by za sebou mít absolbované alespoň dva dostihové závody a v jednom z nich se umístit na prvních třech příčkách. Závody pro tyto koně jsou označeny písmenem (P)


PROFESIONÁLOVÉ

Prefesionálové jsou koně, kteří se učastnili čtyř či více dostihů a obsadili alespoň v jednom z nich třikrát první místo. Tito koně se mohou přihlašovat i do dostihů v kategorii pokročilých. Závody pro tyto koně jsou označeny písmeny (PRO)


Majitelky závodiště přejí co nejvíce úspěchů