miki - Koně

6. července 2010 v 20:58
Winkgold
Jméno koně: Winkgold (Winkie)
Kůň a Vy: S Winkie si hodně rozumíme.Tato klisnička je poměrně zbrklá ale u závodů se soustředí.Vždy dáme do dostihu všechno a jen tak se nevzdáme.Už jsme spolu projely hodně závodů ale vždy jsme skončily na druhým místě.Chtěly by jsme spolu dokázat co nejvíce a jednou se taky poprat o první místo.
Dancin´ on airJméno koně: Dancin´ on air (Dance)
Kůň a Vy: Dance je takový světlo naděje na úspěch.Ikdyž je mírně temperamentní tak mi to vůbec nevadí protože už jsme několikrát spolu uspěli v dostizích.Vždy když Dance běhá tak ho nechám aby převzal vedení.ždycky to dotáhne až do konce a uspějeme a vyhrajeme nějaké to místo.
Jméno koně: Hack
Kůň a Vy: Já a Hack jsme v dostihách jako jedno tělo.Hack je vytrvalí a rychlí.Sice jsme spolu krátkou dobu ale stali se z nás dobří kamarádi.Hack je potomkem dvou českých známích koních a já jsem ráda že ho vlastním.Pod sedlem je pracovitý a já si jeho pravidelné chody vždy užívám.Doufám že bude skvělí i na závodech.
Jméno koně: Shark Master (Shark, Master, Masty)
Kůň a Vy: Já a Shark se ještě moc neznáme ale už jsme si přirostli k srdci,doufám že bude mít vynikající výkon v soutěžích.
Jméno koně: Lady Moon (Lady, Moon) 
Kůň a Vy: Já a Lady se známe teprve chviličku ale vím že to bude skvělá v dostizích.
Jméno koně: Dundee
Kůň a Vy: Dundee je skvělí,rychlý ale bláznivý hřebčák.Jak jsem ho viděla tak jsme se musela zasmát.Když jsme ale trénovali tak jsme v něm poznala opravdovou hvězdu dostihů.